poniedziałek, 26 czerwca 2017

MUST HAVE 2017: WHITE BASIC T-SHIRT WITH ‘IT GIRLS’

 
W duecie siła! Wiemy to doskonale na przykładzie kultowej marki Dolce&Gabbana czy naszej rodzimej: Paprocki&Brzozowski. Wraz z letnim przypływem energii i w Pozerkach zawitały wakacyjne, zaskakujące nowości…

Premiera nowej kolekcji Pozerek [letnia kolekcja 2017]

Kilka dni temu, wraz z początkiem czerwca, swoją premierę miała nowa, kapsułową kolekcja tshirtów. Składa się z dwóch koszulek będących nawiązaniem jednocześnie do klasycznego basicu jak i do utrzymującego się od kilku sezonów trendu umieszczania na tshirtach wizerunków znanych osób.
Kolekcja jest owocem debiutanckiej współpracy dwóch artystycznych dusz oraz przyjaciółek: Pauliny Galickiej i Sary Kordek.

Od przyjaźni do wspólnej pracy

Wierzę, że życiem rządzą przypadki. Szczęśliwe!” mówi Paulina Galicka, właścicielka Pozerek. Takim przypadkiem nazywa poznanie Sary, która na co dzień jest modelką ( brała udział w jednych z pierwszych sesji dla Pozerek!) oraz pasjonatką rysowania. Prowadzi swoje konto na instagramie o nazwie numi_no_us , gdzie możemy oglądać jej twórczość. Rysuje między innymi, swoich bliskich znajomych ze świata mody.

Modowy duet

Ponieważ podobieństwa się z natury przyciągają, ze spotkania dwóch tak kreatywnych osób musiało wyjść coś wyjątkowego. Połączenie pomysłów, burza mózgów oraz odwaga w realizacji celów napędzają do działania i motywują. Są kluczem do sukcesu. Dziewczyny podkreślają, że idealnie się dopełniają na wielu zawodowych płaszczyznach.

Dwa odmienne spojrzenia- dwie wyjątkowe koszulki!

Koszulki przedstawiają dwie modelki, typowe ‘it girls’: muzy, inspiracje wielu osób w tym także topowych projektantów: Kate Moss i Carę Delavigne.
Dwa tak różne od siebie pod wieloma względami pokolenia zostały połączone modą. Odmienne osobowości, których drogi spotykają się na światowych wybiegach.

Nowe wyzwania

Różne a jednak w wielu aspektach podobne: stąd także zrodził się w głowie Pauliny pomysł na sesję zdjęciową. Praca w charakterze modelki potrafi być inspirująca, uczy pokory, innego spojrzenia na siebie, swoją osobę ale przede wszystkim uczy i wymaga dystansu do siebie. Dla Pauliny Galickiej ta sesja nie była debiutem: od lat prezentuje swoje projekty na social media Pozerek.

Sesja zdjęciowa [street style]

Zdjęcia zostały wykonane w modnym aktualnie ujęciu street style. Duże znaczenie ma tutaj naturalność. Na ujęciach widać swobodę, luz i bliskość relacji, która została zaakcentowana przez prawie identyczne stylizacje. Ten trick ma na celu podkreślenie jak bardzo pewność siebie widoczna w spojrzeniu, uśmiechu czy sposobie poruszania się determinuje nas samych.

Masz ochotę ubrać się tak samo jak Twoja przyjaciółka? To zrób to! Pokaż, że jesteś ponad tym co myślą o Tobie inni. Inspiruj ich, motywuj i przyciągaj spojrzenia- może właśnie jedną z koszulek, która powstała z bliskiej znajomości i wzajemnej sympatii.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
Copyright 2013 by POZERKI.PL, made by CreatingFuture.pl Design by Main-Blogger